SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
981 727 €
(2 186 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
449 τ.μ.
Transversal 32, Pozos

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα449 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Brand new home within an exclusive residential community in Lindora. Casa Paisaje is a two-level, contemporary home that boasts great natural light an...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΦυσικό φωςΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΨηλά ταβάνιαΜοντέρνΚατάλληλο για κατοικίδιαΑσφάλειαΠάτωμα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 270ημέρες
Ενημερώθηκε: 43ημέρες

Τοποθεσίες

Transversal 32, Pozos
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The Agency | Costa Rica