SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
30 474 €
(535 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
57 τ.μ.
Carrera 70, Cali ciudad

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα57 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Se vende apartamento en el Multifamiliar La Alborada al Sur Cali, entre los Barrios Brisas del limonar y Ciudad 2000; tiene muy buena ubicacion, con b...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 492ημέρες
Ενημερώθηκε: 492ημέρες

Τοποθεσίες

Carrera 70, Cali ciudad
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Alexander Ochoa