SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
406 329 €
(1 354 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
300 τ.μ.
Calle 6, Cali ciudad

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα300 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

"Espectacular penthouse domotizado y amoblado en Pance, 150m2 + terraza de 150m2. Puertas blindadas, 3 cuartos con baño y closet, alcoba principal con...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 494ημέρες
Ενημερώθηκε: 493ημέρες

Τοποθεσίες

Calle 6, Cali ciudad
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Team Inmobiliario KW