SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
38 149 €
(647 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
59 τ.μ.
Calle 5A Sur

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα59 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Oportunidad de vivienda, en este apartamento tienes la oportunidad de hacer tus sueños realidad, con un espacio que cuenta con dos habitaciones, estud...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 491ημέρες
Ενημερώθηκε: 491ημέρες

Τοποθεσίες

Calle 5A Sur
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PaolaCampo