SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
345 723 €
(3 639 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
95 τ.μ.
Avenida Santander

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα95 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Inmueble-18940 Vendo espectacular apartamento en el piso 31 del exclusivo edificio Palmetto Beach, ubicado en Bocagrande, Cartagena. Con una vista pan...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 28ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Santander
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CIMA GROUP COLOMBIA SAS