SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
258 370 €
(2 266 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
114 τ.μ.
Avenida Soledad Román

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα114 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

 Own a unique duplex apartment just one block from the beach in Marbella, Cartagena, and only a 10-minute walk from the Historic Walled City and Serre...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 105ημέρες
Ενημερώθηκε: 24ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Soledad Román
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

AUREO REAL ESTATE