SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
316 109 €
(4 939 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
64 τ.μ.
Union Street, Vancouver

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα64 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

INCREDIBLE value for buyer OR investor at this price! Loft-inspired living in V6A at the heart of Strathcona/False Creek Flats. Sun-soaked S-facing 1 ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 18ημέρες
Ενημερώθηκε: 14ημέρες

Τοποθεσίες

Union Street, Vancouver
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Engel & Völkers Vancouver Kerrisdale