SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
250 190 €
(3 167 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
79 τ.μ.
Rue Turgeon, Sainte-Thérèse

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα79 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Superbe condo lumineux et clé en main à Sainte-Thérèse! Offrant 2 chambres dont une avec espace de télétravail double (sur mesure), une aire ouverte c...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Καμπίνα ντουςΤαράτσαΘέαΕπιπλωμένοΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΠλυντήριο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 13ημέρες
Ενημερώθηκε: 13ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Turgeon, Sainte-Thérèse
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PROPRIO DIRECT