SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
225 295 €
(1 774 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
127 τ.μ.
Rue Pascal-Parent, Rimouski

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα127 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Rare sur le marché ! Superbe condo offrant 3 chambres à coucher, 1 salle de bain complète ainsi qu'une salle d'eau supplémentaire. Situé dans un secte...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 87ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Pascal-Parent, Rimouski
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Via Capitale Horizon