SUPA24
Σπίτι και περιβάλλον
Μπαλκόνι; θέα
Σαλόνι
204 167 €
(1 791 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
114 τ.μ.
Rue Sigouin, Repentigny

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα114 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Unité de coin!! Aucun voisin au-dessus!Situé au 3e étage,celui-ci vous offre 3 chambres de très bonne dimension dont la principale avec Walk-In Salon ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 70ημέρες
Ενημερώθηκε: 15ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Sigouin, Repentigny
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PROPRIO DIRECT