SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
181 192 €
(1 948 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
93 τ.μ.
Avenue Isaac-Bédard, Québec

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα93 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Découvrez ce charmant condo construit en 2011, offrant 2 chambres à coucher et une aire de vie ouverte, spacieuse et baignée de lumière. Son grand îlo...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 13ημέρες
Ενημερώθηκε: 13ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue Isaac-Bédard, Québec
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Via Capitale Sélect