SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 294 441 €
(9 733 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
133 τ.μ.
Victory Ship Way, North Vancouver

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα133 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Welcome to The PRIVATE RESIDENCES at the Pinnacle Hotel. This coveted south facing unit offers 3 bedroom + flex, 2 bathroom over 1400 sq ft+ of livin...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 333ημέρες
Ενημερώθηκε: 87ημέρες

Τοποθεσίες

Victory Ship Way, North Vancouver
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The Agency | West Vancouver