SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
405 026 €
(3 649 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
111 τ.μ.
Rue Marquette, Montréal

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα111 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

GRAND condo situé face au parc Père-Marquette et de ses installations ludiques et sportives. Occupation à compter du 01/07/2026. Unité de 3 chambres à...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 12ημέρες
Ενημερώθηκε: 12ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Marquette, Montréal
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PROPRIO DIRECT