SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
218 448 €
(4 749 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
46 τ.μ.
Rue de Rouen, Montréal

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα46 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Finally, an opportunity to live in Montréal at an affordable price! Bright 1-bedroom condo at 2527 Rue Rouen #12, in the heart of Ville-Marie, within ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 17ημέρες
Ενημερώθηκε: 17ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Rouen, Montréal
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PROPRIO DIRECT