SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
273 886 €
(5 590 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
49 τ.μ.
Rue Rioux, Montréal

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα49 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Les informations fournies sont réputées fiables, mais ne sont pas garanties. Les mesures, la superficie, les charges de copropriété, le règlement de c...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 66ημέρες
Ενημερώθηκε: 24ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Rioux, Montréal
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Engel & Völkers Montréal