SUPA24
Σπίτι και περιβάλλον
Κουζίνα; συσκευές κουζίνας, θέα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ, ανακαινισμένο
Σαλόνι; θέα, ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, ανακαινισμένο
436 721 €
(11 493 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
38 τ.μ.
Rue Guy, Montréal

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα38 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Appartement situé au 9e étage du prestigieux immeuble Le Sherbrooke, au cœur du Mille Carré Doré. De grandes fenêtres offrent une luminosité exception...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 79ημέρες
Ενημερώθηκε: 29ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Guy, Montréal
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Engel & Völkers Montréal Westmount