SUPA24
Σαλόνι; φυσικό φως, μοντέρνο στυλ, ξύλινο πάτωμα
Σαλόνι; φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
Κουζίνα; συσκευές κουζίνας, μοντέρνο στυλ, ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, ανακαινισμένο
405 050 €
(5 549 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
73 τ.μ.
Rue Peel, Montréal

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα73 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Condo n° 510 à l'Exalto, dans le quartier de Griffintown. Superbe unité de 2 chambres et 2 salles de bain offrant près de 74 m² d'espace habitable opt...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 81ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Peel, Montréal
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Engel & Völkers Montréal