SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
249 408 €
(2 571 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
97 τ.μ.
Rue Lyall, Montréal

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα97 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Superbe condo de 2 chambres offrant un espace de vie lumineux et un salon particulièrement spacieux, grâce à l'ancienne configuration de 3 chambres. C...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 125ημέρες
Ενημερώθηκε: 22ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Lyall, Montréal
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

VIA CAPITALE EXPERTISE