SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
458 243 €
(4 323 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
106 τ.μ.
Avenue De Lorimier, Montréal

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα106 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Top-floor corner condo on prestigious De Lorimier--flooded with light from morning to night. Century-old charm with hardwood floors, high ceilings, an...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΠάτωμα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 158ημέρες
Ενημερώθηκε: 111ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue De Lorimier, Montréal
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

RE/MAX ACTION