SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
114 695 €
(1 712 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
67 τ.μ.
Chemin de la Mansarde, Mont-Tremblant

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα67 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Chateau Beauvallon - A hotel complex with a restaurant. This condo is located 5 mins. away from Tremblant ski slopes, St-Bernard domain, all the bike ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 492ημέρες
Ενημερώθηκε: 492ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin de la Mansarde, Mont-Tremblant
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Engel & Völkers Tremblant