SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
227 439 €
(2 676 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
85 τ.μ.
Chemin de Chambly, Longueuil

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα85 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Condo 2 chambres au 3 ième étage, avec balcon et 2 stationnements. Aire ouverte lumineuse, salle de lavage et rangement. Climatiseur murale . Emplacem...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin de Chambly, Longueuil
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PROPRIO DIRECT