SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
610 126 €
(4 960 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
123 τ.μ.
Chemin du Souvenir, Laval

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα123 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

VENDEUR MOTIVÉ!! **LE PRESTIGIEUX QUINTESSENCE ** Condo de luxe au coeur du centre-Ville de Laval. *Véritable clé en main* Condo situé au RDC. Unité a...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΠάτωμαΤζάκιΣυσκευές κουζίναςΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΜοντέρνΛούτροΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέταΕπιπλωμένο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 494ημέρες
Ενημερώθηκε: 494ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin du Souvenir, Laval
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Via Capitale Distinction