SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
287 022 €
(3 680 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
78 τ.μ.
Boulevard des Prairies, Laval

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα78 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Welcome to O Cartier! This condo offers 1 bedroom + 1 office, along with a huge storage/laundry room and an indoor parking space equipped with an ele...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 24ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard des Prairies, Laval
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PROPRIO DIRECT