SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
249 192 €
(1 577 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
158 τ.μ.
Limerick Road, Halifax

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα158 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Townhouse-style condo with private front entrance and fully fenced backyard, offering a functional 3-level layout, efficient heating and cooling, and ...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξύλινες δοκοίΦυσικό φωςΘέαΤζάκιΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 14ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Limerick Road, Halifax
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The Agency | Halifax