Λίστα προσφορών
23
23
23
275 752 €
(4 242 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
65 τ.μ.
Queen's Plate Drive, Etobicoke
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
5
επίπεδα
65 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Welcome to 840 Queens Plate Drive, Unit 1402 a beautifully upgraded & Freshly Painted 1+1 bedroom, 2-bath condo offering panoramic CN Tower views wit...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Θέα
Ξύλινο πάτωμα
Ανοιχτός χώρος διαβίωσης
Φυσικό φως
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
83ημέρες
Ενημερώθηκε:
80ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Queen's Plate Drive, Etobicoke
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.