SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
498 460 €
(4 839 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
103 τ.μ.
Boulevard du Quartier, Brossard

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα103 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

CORNER UNIT! Solar Uniquartier, Spectacular view and direct access to the REM. Discover this superb corner condo located on the 17th floor of the pres...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard du Quartier, Brossard
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

RE/MAX DYNAMIQUE INC.