SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
385 562 €
(2 008 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
192 τ.μ.
Glen Allan Drive, Bridgewater

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα192 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover this soon to be constructed stunning residential duplex located on the highly desirable Roundhouse Drive. This remarkable 2,067 sq. ft. home ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Φυσικό φωςΨηλά ταβάνιαΑνοιχτός χώρος διαβίωσης

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 114ημέρες
Ενημερώθηκε: 22ημέρες

Τοποθεσίες

Glen Allan Drive, Bridgewater
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Engel & Völkers Nova Scotia Lunenburg