SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
170 942 €
(2 310 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
74 τ.μ.
17 Avenue SW

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα74 τ.μ.
μπάνια1

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

17 Avenue SW
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Western Elite Real Estate Group