SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
371 951 €
(4 481 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
83 τ.μ.
Landry Street

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα83 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Located Steps from Charming Beechwood Village in the Sought After La Tiffani I Building, 1804 is a Stunning Two Bedroom Suite Designed with Maximum St...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξεχωριστή κουζίναΣυσκευές κουζίναςΨηλά ταβάνιαΞύλινο πάτωμαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΜοντέρνΕπιπλωμένο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 80ημέρες
Ενημερώθηκε: 79ημέρες

Τοποθεσίες

Landry Street
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Right at Home Realty, Brokerage*