SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
330 000 €
(2 578 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
128 τ.μ.
Suvereto

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα128 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Main Features: Approx. 128 sqm surface (4 rooms) Two bedrooms (one with walk-in closet) and two bathrooms Exclusive private garden 24 sqm garage and ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Suvereto
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property