SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
24 500 €
(766 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
32 τ.μ.
Via Dottor Giuseppe Oliva, Scalea

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα32 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

EXTREMELY RARE OPPORTUNITY to acquire 1-bed apartment with sunny large garden with amazing sea views  from parking. Located on the ground floor of 4 s...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Via Dottor Giuseppe Oliva, Scalea
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Maria Williams