SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
720 000 €
(3 000 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
240 τ.μ.
Corso Matuzia, Sanremo

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα240 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

In einer reservierten Wohngegend, nur 5 Minuten von der Autobahn entfernt, elegante, geräumige Wohnung von 240 m2 mit einer Terrasse von 250 m2, ideal...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 488ημέρες
Ενημερώθηκε: 487ημέρες

Τοποθεσίες

Corso Matuzia, Sanremo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Italgest Real Estate France