Λίστα προσφορών
43
43
43
1 890 000 €
(10 988 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
172 τ.μ.
Ciclabile Nomentana, Roma
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
4
επίπεδα
172 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Repräsentative Wohnung mit Terrasse zwischen Via Nomentana und Via dei Villini 1.890.000
In einer eleganten, vollständig restaurierten historischen...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Κλιματισμός
Κήποι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Ταράτσα
Επιπλωμένο
Μετά την ανακατασκευή
Ψηλά ταβάνια
Φυσικό φως
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
Ένταση ενέργειας:
Το Πιστοποιητικό Ενεργειακής Απόδοσης (ΠΕΑ) αξιολογεί την ενεργειακή απόδοση σε κλίμακα A–G.
Α - Εξαιρετικά οικονομικό
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Τύπος θέρμανσης:
Αλλος
Εμφάνιση όλων των παραμέτρων
Ηλικία της προσφοράς:
210ημέρες
Ενημερώθηκε:
174ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Ciclabile Nomentana, Roma
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
Coldwell Banker Barbera Group International Real Estate
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
Coldwell Banker Barbera Group International Real Estate