SUPA24
4 200 000 €
(10 500 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
400 τ.μ.
Via Sebastiano Conca, Roma

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα400 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

PANORAMAWOHNUNG - MONTI PARIOLI
Im Herzen des Viertels Monti Parioli bieten wir eine herrliche Wohnung mit großen Panoramaterrassen mit Blick auf ga...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 212ημέρες
Ενημερώθηκε: 171ημέρες

Τοποθεσίες

Via Sebastiano Conca, Roma
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Coldwell Banker Barbera Group International Real Estate