SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
65 000 €
(1 970 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
33 τ.μ.
Via Edmondo De Amicis, Rho

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα33 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A Pero, in posizione centrale e comoda per tutti i principali servizi, proponiamo in vendita monolocale situato al piano terra all’interno di una cort...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 75ημέρες
Ενημερώθηκε: 75ημέρες

Τοποθεσίες

Via Edmondo De Amicis, Rho
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Alpha 2