SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
155 000 €
(3 229 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
48 τ.μ.
Masci, Radicofani

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα48 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

In a medieval village, a newly built apartment with 2 bedrooms, a garden and a communal pool for sale in Contignano, Radicofani. In the residential pa...

Κεντρικό τηλεχειριστήριο
Ηλικία της προσφοράς: 51ημέρες
Ενημερώθηκε: 51ημέρες

Τοποθεσίες

Masci, Radicofani
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Apolloni & Blom Real Estate

Apolloni and Blom Real Estate - Immobiliare