SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
3 000 000 €
(26 316 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
114 τ.μ.
Portofino

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα114 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Second-floor luxury apartment with unique sea and bay views, classic Riviera palazzo with stairlift, for sale in the heart of Portofino. In one of the...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 29ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Portofino
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property