SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
290 000 €
(1 306 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
222 τ.μ.
Via Gioveto, Panicale

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα222 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΜερική ανακατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Enchanting setting with dominant views over Lake Trasimeno, on the first floor of detached country house with garden, for sale in Panicale, Perugia. T...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 53ημέρες
Ενημερώθηκε: 53ημέρες

Τοποθεσίες

Via Gioveto, Panicale
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Apolloni & Blom Real Estate

Apolloni and Blom Real Estate - Immobiliare