SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
295 000 €
(2 892 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
102 τ.μ.
Via Giordano Bruno, Ostuni

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα102 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Norton Tanzarella offers exclusively for sale a charming townhouse in the heart of Ostuni’s historic center, just behind the ancient city walls.You ar...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 73ημέρες
Ενημερώθηκε: 65ημέρες

Τοποθεσίες

Via Giordano Bruno, Ostuni
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Norton Tanzarella