SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
350 000 €
(1 346 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
260 τ.μ.
Via Provinciale, Montemezzo

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα260 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Spacious Apartment in Selva, Lake Como Located in a panoramic and peaceful setting, just a few kilometers from the lake and major roads and services,...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Via Provinciale, Montemezzo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home