SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
420 000 €
(2 838 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
148 τ.μ.
Lonato del Garda

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα148 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Im Grünen und in der Ruhe des ersten Hinterlandes des Gardasees bieten wir in Barcuzzi di Lonato eine unabhängige Wohnung von besonderem Charme zum Ve...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 21ημέρες
Ενημερώθηκε: 21ημέρες

Τοποθεσίες

Lonato del Garda
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Coldwell Banker Realroi