SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
355 000 €
(3 859 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
92 τ.μ.
Via Massetana, Follonica

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα92 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Bright 3-room apartment by the sea R06243FO3Z - Two unique 3-room apartments are for sale, both of which were recently renovated in 2018 with the utm...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Via Massetana, Follonica
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home