SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
94 000 €
(729 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
129 τ.μ.
Via Giuseppe Garibaldi, Floridia

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα129 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

WOHNUNG IM ZWEITEN STOCK MIT GARAGE UND MÖGLICHKEIT, DIE UNTERE ETAGE ZU KAUFEN
In einer ruhigen Wohngegend von Florida, verkehrsgünstig gelegen in d...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 211ημέρες
Ενημερώθηκε: 173ημέρες

Τοποθεσίες

Via Giuseppe Garibaldi, Floridia
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Laura Timpanaro