SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 914 720 €
(4 603 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
416 τ.μ.
Piazza San Firenze, Firenze

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα416 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Splendid, prestigious residence for sale in Florence, located within a charming period villa from the early 20th century, in one of the city's most el...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 33ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Piazza San Firenze, Firenze
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Dreamer SRL