SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 203 390 €
(9 219 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
239 τ.μ.
Piazza San Firenze, Firenze

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα239 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Wonderful Apartment in a Historic BuildingWonderful apartment in a historic building from the 1600s for sale in the center of Florence, a few steps fr...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 66ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Piazza San Firenze, Firenze
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Dreamer SRL