SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 500 000 €
(2 308 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
650 τ.μ.
Via Roma, Fasano

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα650 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Historic Palace in the Heart of Fasano Located in the heart of the historic center of Fasano, just a short walk from all main amenities and the town’...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Via Roma, Fasano
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home