SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
200 000 €
(3 077 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
65 τ.μ.
Piazza Plebiscito, Città della Pieve

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα65 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Restored residence nestled among the historic alleyways, with period details, comfortable and set in a private context, for sale in Città della Pieve....

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Piazza Plebiscito, Città della Pieve
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Apolloni & Blom Real Estate

Apolloni and Blom Real Estate - Immobiliare