SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
230 000 €
(2 233 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
103 τ.μ.
Piazza Plebiscito, Città della Pieve

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα103 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Renovated with exposed stone, it offers superior residential comfort, proximity to services, and refined finishes for sale in Città della Pieve. In th...

τζάκι
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Piazza Plebiscito, Città della Pieve
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Apolloni & Blom Real Estate

Apolloni and Blom Real Estate - Immobiliare