SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
400 000 €
(615 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
650 τ.μ.
Via Senese, Bucine

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα650 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Historic apartment with great potential R06762BU4Z - This extraordinary apartment spans the first floor and attic of a magnificent 16th-century palac...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ψηλά ταβάνιαΞύλινο πάτωμαΠεζοδρόμιοΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Via Senese, Bucine
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home