SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
398 000 €
(4 020 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
99 τ.μ.
Via Costabella, Affi

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα99 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Elegant apartment in exclusive residential complex R06501AF3Z - There are several exclusive residential units for sale, including modern 2-, 3- and 4...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Via Costabella, Affi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home